Vinnýpavoukcz
 
 | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | RSS posledních 15 příspěvků    BLOG Vinný pavouk

Obecně vinná diskuze Vinný pavouk - Diskuzní fórum » Obecně vinná diskuze » Hodnocení sklepů a vín z Čech a Moravy

Hodnocení sklepů a vín z Čech a Moravy

 
Anonym
#1 | Zasláno: 27 Pro 2011 23:47
Reagovat 
Zdravím všechny milovníky vína.
Jsem pravidelným čtenářem tohoto vína a chtěl bych také přispět se svojí troškou do mlýna. :-)
Narazil jsem na perfektní stránku s hodnocením sklípků, vinařství a vína www.nasesklepy.cz . Hned jsem tak také přidal několik příspěvků. A ostatním můžu jen doporučit. Je jednodušší učit se z názorů jiných, než jít cestou pokus omyl. Takže doporučuji, koukněte na www.nasesklepy.cz .
Anonym
#2 | Zasláno: 11 Úno 2012 07:20
Reagovat 
Rádi bychom jeli do Mikulova a hledáme vinný sklep. Znáte někdo vinný sklep Pod Kozím hrádkem. Našli jsme pár informací na jejich webu www.podkozimhradkem.cz .díky, Plzeňáci.
Petr
Člen
#3 | Zasláno: 12 Bře 2012 19:36
Reagovat 
Vinný sklep Pod Kozím hrádkem můžu doporučit. Parkrát jsem tam byl s přáteli. Víno dobré, spousta jídla a cena skoro lidová. A s panem Solaříkem, kterému to patří, je večer při degustaci pěkná sranda. Vždycky zavelí, jde se do ďůrky! a pak to začíná. Ani jsem netušil, že mají webové stránky. Akorát vím, že se tam dá těžko dostat. My jsme si vždycky bukovali termím čtvrt roku napřed.
Lenicka1313
Člen
#4 | Zasláno: 26 Kvě 2013 23:49
Reagovat 
Jojo, taky jsem nějak začínala, ale teď jedině pořádné domácí víno. Nejraději jezdím třeba sem pro parádní česká vína - http://www.vinarstvivelkebilovice.cz/vinarstvi-velke-bilovice/. Doporučuji alespoň mrknout a nejezděte ochutnávat, nebo už nikdy neodjedete!
Gerbera
Člen
#5 | Zasláno: 16 Pro 2013 12:35
Reagovat 
Doporučíte dobrý vinný sklep v Olomouci?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tvorba stránek pro Vaši firmu
 
Vaše reakce:   Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 


Ochrana proti spamu. Vepište prosím číslo dvacettři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Vinný pavouk | martin zavinac vinnypavouk tecka cz| Diskuzní fórum používá systém miniBB®