Vinnýpavoukcz
 
 | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | RSS posledních 15 příspěvků    BLOG Vinný pavouk

Obecně vinná diskuze Vinný pavouk - Diskuzní fórum » Obecně vinná diskuze » Vzniká novější Nové vinařství

Vzniká novější Nové vinařství

 
m.s.
Administrátor
#1 | Zasláno: 25 Čvn 2010 07:49 | Změnil(a): m.s.
Reagovat 
Z Nového vinařství, které 22.května lehlo popelem, přichází zpráva o doslovném z popela vstání.

Jeli nedávno kolem, místo vypadá smutně, po budově zůstala jen základová deska, kolem se ještě povalují ohořelé zbytky etiket a zátek. Do letošního vinobraní má ale vzniknout nová hala, barevnější a nehořlavější. V tuto chvíli sídlí dočasně ve společnosti Pomona Těšetice a prý byly již naplno obnoveny dodávky zachráněných vín.

O marketingových nápadech svědčí Cuvée Fénix, které pomůže Nové vinařství postavit na nohy. Krátká citace ze zprávy:

Jelikož nám ale na obnovu Nového Vinařství prostředky z pojištění stačit nebudou, vyhlašujeme veřejnou (celonárodní) sbírku na obnovu Nového Vinařství.

A jak přispět? Jednoduše: zakupte si alespoň jeden karton (6 lahví) CUVÉE FÉNIX 2010 v režimu "en primeur" - do konce června za 200,- Kč vč DPH/láhev, do konce července za 220,- Kč vč DPH/láhev a do konce srpna za 240,- Kč vč DPH/láhev.

Po zaplacení příslušné částky obdržíte poukaz na odběr vína v jarních měsících 2011.

Důležité upozornění: Po 31.srpnu 2010 již nebude možné toto víno nakoupit. Stejně jako u nejluxusnějších vozů, bude CUVÉE FÉNIX vyrobeno výhradně na zakázku...


Bude to směs čtrnácti odrůd a prý by mělo být vyrobeno do konce listopadu 2010? .. ehm... no, ještě jsem si nenechal stavět luxusní vůz na zakázku a vynechám i toto 'en primeur' cuvée Fénix mě tedy asi mine (pokud ho nepotkám někde náhodně na ochutnávce), dejte pak alespoň vědět nějaké degustační poznámky! Ale je to asi zajímavá šance pro fanoušky tohoto moderního vinařství nebo třeba sběratele.
Já novému Novému vinařství každopádně držím palce, ať se jim podaří vše do sklizně stihnout - Good Luck!!

Nějaké odkazy:
* Novinky.cz: Na Břeclavsku někdo zapálil vinařství, oheň napáchal škodu za 80 miliónů
* Tisková zpráva k veřejné sbírce na i-spigl
* Marek Špalek v rozhovoru o osudu Nového vinařství na youtube
m.s.
Administrátor
#2 | Zasláno: 17 Pro 2010 14:01 | Změnil(a): m.s.
Reagovat 
Do sbírky jsem se nezapojil, nápad to je originální a není vůbec špatný, ale i přes dojemnost příběhu mě to nechytilo. Novému Vinařství držím palce, aby se otřepalo a brzo vstalo z popela, osobně spíše podpořím spíše nákupem až některého jejich moderního ryzlinku z nově postavené haly :) Paradoxně o to netrpělivěji čekám na poznámky těch, kteří touto formou přispěli a cuvée Fénix si na vánoce otevřou :)
...první poznámky ke cuvée Fénix na Jižním Svahu
 
Vaše reakce:   Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 


Ochrana proti spamu. Vepište prosím číslo dvacettři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Vinný pavouk | martin zavinac vinnypavouk tecka cz| Diskuzní fórum používá systém miniBB®