Vinnýpavoukcz
 
 | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | RSS posledních 15 příspěvků    BLOG Vinný pavouk

Vinné akce Vinný pavouk - Diskuzní fórum » Vinné akce » Svatomartinské víno 2009

Svatomartinské víno 2009

 
m.s.
Administrátor
#1 | Zasláno: 9 Lis 2009 12:15 | Změnil(a): m.s.
Reagovat 
Ve středu se již po páté pod záštitou Vinařského fondu od 11hodin začnou prodávat mladá vína se značkou Svatomartinské víno. Letos značku získalo celkem 211 vzorků od 89 vinařství.
Svatomartinské víno smí být vyrobeno z odrůd Müller-Thurgau, Veltlínské červené rané, Modrý Portugal a Svatovavřinecké. Názory na celou akci Svatomartinské víno jsou různé, já patřím k příznivcům, myslím že taková masová akce může našim vinařům nejen finančně hodně pomoci a už mám vybrané i místo, kde letošní vinný svátek (i ten svůj) oslavím :) Dokonce jsem už měl možnost něco trochu ochutnat, ale pšššt :)
Letos bude Svatomartinské dokonce propagováno i na Slovensku (v Bratislavě na Hlavnom námestí).

Jestli ještě nevíte, kam na Svatomartinské víno vyrazit, mrkněte sem a najděte si svoji akci.
 
Vaše reakce:   Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 


Ochrana proti spamu. Vepište prosím číslo dvacettři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Vinný pavouk | martin zavinac vinnypavouk tecka cz| Diskuzní fórum používá systém miniBB®