Vinnýpavoukcz
 
 | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | RSS posledních 15 příspěvků    BLOG Vinný pavouk

Off topic Vinný pavouk - Diskuzní fórum » Off topic » Jak chutná úspěch s Pohlreichem

Jak chutná úspěch s Pohlreichem

 
m.s.
Administrátor
#1 | Zasláno: 20 Dub 2010 23:08
Reagovat 
Dneska po Ano Šéfe jsem úplně náhodou narazil na nový pořad Jak chutná úspěch a hned ve Valticích... nepřipraveného to na mě bylo i trošku komediantsky působící - on už je Pohlreich dnes už opravdová nejen televizní celebrita... ale vůbec jsem nezaznamenal, že se něco chystá.
Proč se o tom zmiňuji hned po odvysílání bez nějakého názoru na pořad tady je důvod, že v prvním díle si Zdeněk Pohlreich kromě degustace nových vín vyzkoušel i řez vinné révy :o)
A příště prý jdeme na pivo... Viděli jste?
m.s.
Administrátor
#2 | Zasláno: 20 Dub 2010 23:34
Reagovat 
...teda ještě kromě toho, že v dnešním Ano šéfe vůbec mi není jasný, čím si ta parodie na italii zasloužila samolepku??? že bude potřeba restaurace sem tam 'motivovat', aby do toho šly, je na našem písku jasné - ale tohle byl snad zatím nejhloupější závěr.
Anonym
#3 | Zasláno: 30 Dub 2010 12:10
Reagovat 
Je možné ty díly někde vidět (Jak chutná úspěch)? zatím jsem nato nenarazila. Zajímal by mě ten díl s vínem a s tím pivem ještě víc, v tomto pivovaru už jsem 2x byla a celý komplex mohu vřele doporučit!!!
Anonym
#4 | Zasláno: 30 Dub 2010 18:23
Reagovat 
a můžete mi napsat jak se ten pivovar jmenuje? prosím písněte mi na mail aantlova@seznam.cz
díky moc
m.s.
Administrátor
#5 | Zasláno: 30 Dub 2010 21:30
Reagovat 
ty videa se na netu asi casem objevi... je to takove odlehcene, nic moc zasadniho.
ani na webu primy nebylo moc infa v dobe spusteni, cele to zaclo nejak necekane bez ohlaseni?


pivovar byl tusim Chodovar...

prispevek odeslan z mobilu, pardon za preklepy ;)
Anonym
#6 | Zasláno: 2 Kvě 2010 10:08
Reagovat 
Děkuji za odpověď, budu to sledovat dokud se někde neobjeví:-).

Jojo, byl to Chodovar v Chodové Plané, mají tam Pivní lázně, restauraci Stará sladovna, restauraci Ve Skále (ze sklepa na sudy) celý areál je moc pěkný a stojí za návštěvu!! Jídlo výborné a takové vychytávky jako pivní džem, pivovice, ledová káva z černého piva nebo pivní grok se prostě jen tak někde nevidí.:-)
Anonym
#7 | Zasláno: 4 Kvě 2010 21:48
Reagovat 
díky za odpověď, nastávající tchýně mi řekla že ne, ale já si to myslela. Moc díky za potvrzení:-)
Evas
Anonym
#8 | Zasláno: 7 Kvě 2010 09:09
Reagovat 
Mě teda fascinuje, že Pohlreich po všech svých hodně odsuzujících a špínu-házejících výrocích na adresu moravského vína a moravských vinařů natočí takový pořad. Je to do očí bijící a neskutečně falešné a docela se mi tím zprotivil...
m.s.
Administrátor
#9 | Zasláno: 12 Kvě 2010 08:15 | Změnil(a): m.s.
Reagovat 
Je fakt, že podle některých výroků v médiích (mimo jeho zábavné pořady, kde se to tak nějak očekává nebo přímo chce) to vypadá, že mu mediální sláva trochu 'zatemňuje mysl' :o)))
Anonym
#10 | Zasláno: 27 Kvě 2010 21:36
Reagovat 
Zdeňka Pohlreicha Sleduji Ano Šefe pravidelně...komentář vynechám.
Stáší že dělá reklamu neto co nadává kečupu, určitě místmímu dodavateli interšpár,...
O porádu Jak chutná Úspěch jem se sozvěděl náhodou a boužel jsem viděl jen dva díli zbytek asi neuvidím než něco udělají ono na ty 10min. videa to asi proně namá cenu.
Anonym
#11 | Zasláno: 30 Zář 2010 09:19
Reagovat 
 
Vaše reakce:   Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 


Ochrana proti spamu. Vepište prosím číslo dvacettři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Vinný pavouk | martin zavinac vinnypavouk tecka cz| Diskuzní fórum používá systém miniBB®