Vinnýpavoukcz
 
 | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | RSS posledních 15 příspěvků    BLOG Vinný pavouk

Diskuze o víně Vinný pavouk - Diskuzní fórum » Diskuze o víně » Víno a doutníky

Víno a doutníky

 
Pedro
Anonym
#1 | Zasláno: 13 Led 2012 14:07
Reagovat 
Dobrý den,
zajímal by mne váš názor na kouření doutníků při pití vína případně doporučení nějakého konkrétního, které by svou výrazností nepřekrývalo chuť doutníku. Naposled jsem měl k chuťově středně výraznému doutníku Reyes Family Premier víno Hanuš Ringhoffer(výběr z hroznů - 2003, Znovín Znojmo) A to mi přišlo docela dost výrazné. Pokud by měl někdo naopak zájem o informace o doutnících, můžete se podívat sem: gentlemensclub.cz
sob22
Člen
#2 | Zasláno: 7 Srp 2012 13:53
Reagovat 
Za mě. Kouření čehokoliv a konzumace vína nejde dohromady. Jsou to tak rozdílené chutě, že je snad hřích je spojit. Nedovedu si představit, že by se na degustaci vína kouřilo. Stačí dát si dvojku vínka v kuřácké restauraci/hospodě...
tomas
Anonym
#3 | Zasláno: 24 Srp 2012 07:45
Reagovat 
Dobrý den

kouření doutníku k vínu zajisté jde, ale musí k tomu být víno vhodné. Jsou k tomu vína přímo i určené třeba jako likérová vína.

Já kupuji ze stránek jmvino.cz Likérové víno Stefan Koszulic.

Bohužel mně u nich chybí vetší výběr těchto vín, ale co jsem četl tak v brzké době budou nabídku rozšiřovat.
tomas
Anonym
#4 | Zasláno: 24 Srp 2012 07:51
Reagovat 
Omlouvám se je to likérove víno Stefan Kossulitz
 
Vaše reakce:   Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 


Ochrana proti spamu. Vepište prosím číslo dvacettři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Vinný pavouk | martin zavinac vinnypavouk tecka cz| Diskuzní fórum používá systém miniBB®